III Turniej Halowy "Na Duże Bramki"

REGULAMIN II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Na Duże Bramki DOBRA 21.03.2015 (http://dobrahalowa.futbolowo.pl)

III Turnieju Halowego

"NA DUZE BRAMKI"

Dobra 27.02.2016

1. TERMIN I MIEJSCE ROZGRYWEK Turniej zostanie rozegrany w sobotę 27.02.2016r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Dobrej. Początek turnieju około godz. 19:00 w zależności od ilości zgłoszeń.

2. UCZESTNICTWO  przyjęciu drużyny do turnieju decyduje kolejność zgłoszenia chęci uczestnictwa u organizatora oraz terminowe dokonanie wpłaty(200 zł). (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Termin zgłoszeń: 22.02.2016

3. ZASADY GRY

• Ilość zawodników grających – bramkarz i 5 graczy na boisku plus gracze rezerwowi, zmian dokonuje się w strefie zmian systemem hokejowym.
  • Drużyna może składać się z 10 osób plus opiekun/kierownik drużyny.
  • Bramki mają wymiar 5m x 2m Bramkarz może chwytać piłkę tylko w polu karnym
  • W trakcie meczu zawodnicy występują w obuwiu sportowym odpowiadającym wymogą hali sportowej
  • Na ławce rezerwowych mogą przebywać jedynie zawodnicy rezerwowi danej drużyny oraz opiekun
  • W trakcie meczu ilość zmian w drużynie jest nieograniczona
  • Zawodnik rezerwowy może wejść na boisko dopiero w momencie gdy zawodnik dotychczas grający je opuści
  • Jeśli zawodnik rezerwowy wejdzie na boisko za wcześnie może zostać ukarany żółtą kartką
  • Rozstrzygnięcia sędziego dotyczące faktów związanych z grą są ostateczne
  • W trakcie meczów nie obowiązują tzw. „spalone”
  • Auty boczne wykonywane będą z linii bocznej a piłka wprowadzana będzie do gry nogą
  • Bramkarz nie może chwytać piłki po podaniu od swoich zawodników
  • Po uderzeniu w sufit- rzut wolny pośredni wykonywany będzie z linii autowej na wysokości uderzenia w sufit
  • W czasie wykonywanie rzutów wolnych, z autu, z rogu, zawodnik drużyny przeciwnej musi zachować odległość 4 metrów od piłki

4. SYSTEM ROZGRYWEK I PUNKTACJA System rozgrywek, zostanie podany w dniu zakończenia zapisów

5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

• zgodnie z uregulowaniami prawnymi osoby uprawiające rekreację ruchową winny posiadać ważne badania lekarskie potwierdzające możliwość uczestnictwa w rozgrywkach
  • w przypadku braku odpowiednich badań lekarskich każdy zawodnik biorący udział w rozgrywkach ponosi za siebie odpowiedzialność
  • ubezpieczenie drużyn spoczywa na opiekunach poszczególnych drużyn
  • mecze rozgrywane są zgodnie z regulaminem oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w piłkę halową
  • Organizator zapewnia podstawową opiekę medyczną.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na obiekcie
  • Każdy uczestnik turnieju i kibice, którzy dopuszczą się zniszczenia mienia publicznego zostaną postawieni przed faktem uregulowania płatności za wyrządzone szkody
  • organizator zastrzega sobie prawo interpretacji niniejszego regulaminu
  •  wszyscy uczestnicy turnieju zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym regulaminem i przestrzegania go podczas turnieju