Spotkanie o III miejsce, oraz walka o V- zapowiedź ósmej kolejki.

Druga edycja Ligi Halowej zbliża się do końca dużymi krokami.

Spotkania rozgrywane w dniu jutrzejszym będą miały duży wpływ na ostateczny układ tabeli.

OSP Turek- Ekipa z Clasha godzina 18:30

W drugiej części tabeli bardzo ciasno, wszystkie zespoły z miejsc 5-9 mogą ostatecznie jeszcze zająć piąte miejsce. Najbliżej tego jest OSP Turek która ma na koncie 6 punktów, a zwycięstwo w tym spotkaniu może dać im pewne piąte miejsce w klasyfikacji końcowej. Drużyna OSP będzie musiała wystąpić bez zawieszonego za czerwoną kartkę w tej kolejce Dominika Rogodzińskiego. Ekipa z Clasha będzie chciała zapewne zrehabilitować się za porażkę z przed tygodnia. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli im przeskoczyć w tabeli zespół OSP.

UKS Kaczki- OSP Linne godzina 19:10

UKS Kaczki jest już pewne minimum drugiego miejsca w końcowej klasyfikacji, niezależnie od wyniku tego spotkania w ostatniej kolejce spotkają się z zespołem Czy Tu Biją i to wynik tego spotkania wskaże najlepszą drużynę Ligi. OSP Linne liczy jeszcze na zajęcie piątego miejsca, a zwycięstwo w tym spotkaniu może ich bardzo do tego przybliżyć.

Przepraszamy, że gramy- KS Miłkowice godzina 19:50

Przepraszamy, że gramy tydzień temu sprawiło niespodziankę ogrywając Ekipę z Clasha dzięki czemu włączyło się do walki o piąte miejsce. Będzie to mecz najsłabszego ataku (KS Miłkowice) z najgorszą obroną (Przepraszamy, że gramy). Trudno wskazać faworyta tego spotkania.

FajFusy- WKS Potworów godzina 20:30

Hit tej kolejki, a dokładniej mecz o trzecie miejsce w Lidze. Bliżej ostatecznego sukcesu jest zespół z Potworowa któremu wystarcza remis. Zespół FajFusów zadowoli tylko zwycięstwo w tym spotkaniu. Będzie o to trudniej ze względu na brak Adama Pączkowskiego który będzie zawieszony za czerwoną kartkę którą otrzymał w spotkaniu z OSP Turek. Drużyna z Potworowa to najlepsza defensywa ligi straciła tylko 7 bramek, dysponuje także najlepszym atakiem (45 bramek).