FINAŁ LIGI HALOWEJ W DOBREJ

Już jutro podczas ostatniej kolejki poznamy końcowe wyniki Ligi Halowej w Dobrej.

W Finale zaplanowanym na godzinę 20:30 zobaczymy niepokonane dotychczas zespoły Czy Tu Biją i UKS Kaczki.

Patrząc na dotychczasowe wyniki faworyta należało by upatrywać w zespole Czy Tu Biją, jednak okazałe zwycięstwo Kaczek przed tygodniem pokazuję, że zespół jest w bardzo dobrej formie i postaram się sprawić niespodziankę. Do zwycięstwa w Lidze zespół z Kaczek potrzebuje zwycięstwa, drużynie Czy Tu Biją wystarczy tylko remis. Będzie to też pojedynek dwóch najlepszych strzelców Ligi Tomasz Wypiór (Czy Tu Biją)- Łukasz Cieślak (UKS Kaczki) obaj mają na swoim koncie po 14 bramek. Oba zespoły liczą na ich kolejne trafienia które mogą dać ostateczne zwycięstwo w lidze,a także Nagrodę dla Najlepszego Strzelca Ligi.

W tle meczu finałowego będzie toczyć się walka o piąte miejsce w Lidze na które szansę mają jeszcze trzy zespoły: Ekipa z Clasha, Przepraszamy, że gramy oraz OSP Linne.

Przepraszamy, że gramy zmierzy się w bezpośrednim pojedynku z OSP Linne. Zwycięstwo zespołu Przepraszamy, że gramy da im pewne V miejsce niezależnie od innych wyników, natomiast zespół OSP spadnie na ostanie miejsce w tabeli. Jeśli mecz zakończy się zwycięstwem zespołu OSP Linne będzie trzeba poczekać na wynik drugiego spotkania w którym zagra Ekipa z Clasha z zespołem FajFusy który ma już zapewnione IV miejsce w Lidze.

Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny.